Mandat 2014-2016

  • Člani Upravnega odbora:  Lučka Ilc (predsednica), Miran Mihelič (podpredsednik), Monika Češarek (blagajničarka), Klavdija Šilc (tajnica), Primož Perušek (član upravnega odbora), Nik Rus (član upravnega odbora), Matej Lesar (član upravnega odbora), Jure Ilc (predstavnik dijakov).
  • Člani Disciplinske komisije: Jošt Žagar, Tit Starc,  Ines Sužnik.
  • Člani Nadzornega odbora: Domen Češarek, Tadeja Gorše, Matej Adamič.
  • Svetnica ŠOLS in Svetnica Zveze ŠKIS: Lučka Ilc.

Mandat 2012-2014

  • Člani Upravnega odbora:  Jošt Žagar (predsednik), Tit Starc (podpredsednik), Anja Zobec (blagajničarka), Domen Češarek (tajnik), Janja Starc (članica upravnega odbora), Ana Češarek (članica upravnega odbora), Klemen Mate (član upravnega odbora), Zala Žagar (predstavnica dijakov).
  • Člani Disciplinske komisije: Manca Markelj, Jure Lovšin, Andraž Nadler.
  • Člani Nadzornega odbora: Žiga Domevšček, Tina Troha, Maja Rus.
  • Svetnica ŠOLS: Ana Jaklič.

Mandat 2011-2012

  • Člani Upravnega odbora: Polona Petrovič (predsednica)
  • Člani Disciplinske komisije: 
  • Člani Nadzornega odbora: 
  • Svetnik ŠOLS:

Mandat 2010-2011

  • Člani Upravnega odbora:  Aljoša Kous (predsednik)
  • Člani Disciplinske komisije: 
  • Člani Nadzornega odbora: 
  • Svetnik ŠOLS:

Mandat 2008-2010

  • Člani Upravnega odbora:  Katarina Podobnikar (predsednica), Katja Grebenc (podpredsednica), Marko Novak (blagajnik), Polona Petrovič (tajnica), Mitja Govže (član upravnega odbora), Gašper Hren (član upravnega odbora), Tea Lovšin (članica upravnega odbora), Aljoša Kous (predstavnik dijakov).
  • Člani Disciplinske komisije: Nika Halas, Maja Češarek, Mateja Tanko.
  • Člani Nadzornega odbora: Tina Trdan, Žiga Lovšin, Neža Tanko.
  • Svetnica ŠOLS: Tea Lovšin.

Mandat 2007-2008

  • Člani Upravnega odbora:  Andrej Lampe (predsednik)
  • Člani Disciplinske komisije: 
  • Člani Nadzornega odbora: 
  • Svetnik ŠOLS:

Mandat 2006-2007

  • Člani Upravnega odbora: Maruša Prelesnik (predsednica), Janez Podobnikar (podpredsednik), Primož Tanko, (član upravnega odbora), Sabina Petek (članica upravnega odbora).
  • Člani Disciplinske komisije: 
  • Člani Nadzornega odbora: 
  • Svetnik ŠOLS: Andrej Lampe

Mandat 2002-2004

  • Člani Upravnega odbora: Primož Košir (predsednik), Maruša Prelesnik (podpredsednica), Katja Prelesnik (blagajničarka), Dejan Đukić (tajnica), Tjaša Tanko (članica upravnega odbora), Katja Podobnikar (članica upravnega odbora), Blaž Merhar (član upravnega odbora), Kaja Tanko (predstavnica dijakov).
  • Člani Disciplinske komisije: Helena Debeljak, Tina Trdan, Katja Grebenc.
  • Člani Nadzornega odbora: Urša Jaklič, Mitja Zbačnik, Sašo Tanko.
  • Svetnik ŠOLS: Andrej Lampe.

Mandat 2000-2002

  • Člani Upravnega odbora:  Klemen Ivanec (predsednik), Dalibor Vukovič (podpredsednik), Rajko Džukić (blagajničarka), Suzana Češarek (tajnica), Aleš Zbašnik (član upravnega odbora), Beti Gorše (članica upravnega odbora), Miro Kordiš (član upravnega odbora).
  • Člani Disciplinske komisije: Gregor Ilc, Boštjan Tanko, David Bojc.
  • Člani Nadzornega odbora: Maša Kljun, Bojana Topolovnik, Staša Ivanec.